۱. تمامی فعالیت های وب سایت تهران پی پال مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.


۲. تهران پی پال حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت تهران پی پال کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه تهران پی پال حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List تهران پی پال (لیست وب سایتهایی که تهران پرداخت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.


۳. تهران پی پال حق دارد از هر زمانی به بعد یک وب سایت را در Black List خود قرار دهد و از آن زمان به بعد سفارش های مربوط به آن سایت را انجام ندهد. در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد تهران پی پال برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.


۴. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه موسسه تهران پی پال نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.


۵. در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارسال کالا یا عدم ارائه خدمات توسط فرد یا سایت دریافت کننده مبلغ موسسه تهران پی پال هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.


۶. ثبت سفارش در سایت تهران پی پال تنها برای اشخاص بالای ۱۸ سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای ۱۸ سال سن دارم.


۷. من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت تهران پی پال ثبت نام نمایم و فقط با کارت و حساب بانکی به نام خودم (که همان نام و نام خانوادگی صاحب حساب می باشد) در درگاه های آنلاین و آفلاین سایت پرداخت ریالی نمایم. همچنین من موظف هستم تا اطلاعات تماس خود را شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، به درستی وارد نمایم و تایید می کنم این راه های تماس فعال هستند و در دسترس من هستند.

همچنین من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش یا بازپرداخت ریالی، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد.

همچنین من می دانم و قبول دارم که پس از پرداخت ریالی، موظف به ارسال تصویر احراز هویت از خودم همراه با کارت ملی و کارت بانکی (با پوشاندن CVV و تاریخ انقاضای کارت و مشخص بودن ۱۶ رقم شماره کارت و نام و نام خانوادگی صاحب کارت)، اعلام شماره شبای حساب به نام خودم (و به نام حساب کاربری که در سایت ایجاد کرده ام) و همچنین موظف به تایید دسترسی به شماره همراه و شماره ثابت وارد شده در هنگام ثبت نام در سایت یا پس از آن می باشم.

در این راستا من می دانم و قبول دارم که در صورت وجود هر گونه مغایرت بین اطلاعات کارتی که با آن در سایت خرید اینترنتی کرده ام، یا حساب های بانکی یا کارت هایی که از طریق آن ها، در سایت تهران پرداخت ریال پرداخت نموده ام و همچنین تمامی مدارک هویتی و اطلاعات ارائه شده و یا عدم تطبیق اطلاعات واقعی من با اطلاعات ارائه شده و همینطور هر گونه عدم همکاری یا تاخیر در انجام مراحل تایید هویت در سایت تهران پی پال ، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی مثل لغو سفارش من، درخواست مدارک بیشتر و یا نیاز به حضور در دفتر تهران پرداخت یا تاخیر در ارائه خدمات یا دریافت ریال پرداخت شده و سایر تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد و تهران پی پال در این موقعیت، در رابطه با تبعات احتمالی پیش آمده، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت .


۸. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت تهران پی پال ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پی پال نخواهد بود.


۹. من می‌دانم و قبول دارم که با توجه به عدم امکان بازگشت پول به کارت‌های هدیه، نباید با کارت‌های هدیه (که به حساب بانکی متصل نیستند و روی آن‌ها نام و نام خانوادگی من درج نشده است) پرداخت اینترنتی نمایم و در صورت انجام این کار، مسئولیت تبعات آن مثل تاخیر در بررسی صحت پرداخت ریالی من، تاخیر یا عدم امکان دریافت خدمات و تاخیر یا بروز مشکلات و موانعی برای دریافت مبلغ ریالی پرداخت شده، بر عهده اینجانب می‌باشد.


۱۰. اگر سفارش پرداخت از نوع Application Fee و یا مشابه با آن باشد و یا گزینه های Save و Submit را داشته باشد، بسته به شرایط Application ممکن است موسسه تهران پی پال Application را پس از پرداخت Submit کند یا این که Submit نکند. پس من باید بلافاصله پس از دریافت ایمیل انجام موفقیت آمیز پرداخت، وارد اکانت Application خود شوم و از Submit شدن آن مطمئن شوم، چرا که می دانم مسئولیت تهران پی پال تنها پرداخت هزینه Application Fee است و موظف به Submit اپلیکیشن پس از انجام پرداخت نیست. از سویی دیگر حتی اگر در سفارش خود درخواست کرده باشم Application مورد نظر Submit نشود (مثلاً فقط Save شود)، تهران پرداخت ممکن است به دلیل الزامات سایت مربوط به Application، پس از انجام پرداخت، Application مرا Submit کند که در صورت بروز این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پی پال نخواهد بود. پس، از آنجا که معلوم نیست سایت پس از پرداخت اجازه Save اپلیکیشن بدون Submit آن را بدهد یا ندهد، بهتر است همیشه پس از کامل نمودن Application و حصول اطمینان از آماده Submit بودن آن، نسبت به ثبت سفارش پرداخت اقدام نمایم و در نتیجه اگر مشکلی در این رابطه رخ دهد، مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب است و تهران پی پال هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.


۱۱. من می دانم کلیه هزینه های fee به عهده اینجانب است و تهران پی پال هیج مسئولیتی بر عهده تهران پی پال نخواهد بود.


۱۲. از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه تهران پی پال تعهدی مبنی بر لغو صد در صدی آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه تهران پی پال مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط تهران پی پال انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.


۱۳. تهران پی پال در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین تهران پی پال حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم .


۱۴. تعهد تهران پی پال تنها مربوط به بخش پرداخت سفارش من در وب سایت مورد نظر اینجانب جهت پرداخت خواهد بود و چنانچه پس از پرداخت نیاز است فایل خاصی دانلود شود و یا دیگر اقدامات مشابه انجام پذیرد، تهران پی پال هیچ گونه مسئولیتی در قبال انجام اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت. در صورت بروز مشکل در این رابطه یا موارد دیگر، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر و دریافت مجدد لینک دانلود بر عهده شخص من خواهد بود .


۱۵. من آگاهم و می‌پذیرم با توجه به این که ممکن است در مواردی سایت مقصد پس از دریافت اطلاعات کارت یا اکانت، رسید مورد نیاز را به دلایلی مانند مشکلات سایت نمایش ندهد، صرف اعلام کسر مبلغ از کارت یا اکانت توسط تهران پی پال و با وجود عدم ارائه رسید از سایت، سفارش مربوطه از نظر من با موفقیت انجام شده است. بنابراین در صورت عدم ارائه رسید مناسب توسط سایت مقصد، هرگونه پیگیری از سایت مورد نظر بر عهده اینجانب می‌باشد و تهران پی پال مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.


۱۶. تهران پی پال مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت انجام پیگیری های لازم جهت ریفاند کل مبلغ پرداخت شده در سایت مربوطه بر عهده من خواهد بود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت نمایم.


۱۷. در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی تهران پرداخت ریفاند شود، من آگاهم و می‌پذیرم که ظرف مدت زمان اعلام شده در قوانین و مقررات صفحه سفارش مورد نظر خود، پس از ثبت سفارش اولیه فرصت دارم که درخواست ریفاند خود را در سایت تهران پی پال ثبت نمایم تا در صورت کامل بودن مدارک مربوطه و پس از کسر ۵ درصد کارمزد برای مبالغ زیر ۱۰۰۰ دلار، ۴% برای مبالغ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار و ۳% برای مبالغ ۱۵۰۰ دلار به بالا، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده به قیمت دلار سایت تهران پرداخت در روز ریفاند به حساب من واریز شود.


۱۸. با توجه به این که فعالیت‌های سایت تهران پی پال در چارچوب قوانین ایران و قوانین بین‌المللی انجام می شود، من می دانم و می پذیرم که مجاز به استفاده از خدمات تهران پی پال برای ورود کالا و خدمات به داخل ایران نیستم و فقط این خدمات را برای به کار بردن در خارج از ایران مورد استفاده قرار می دهم. در نتیجه تهران پی پال همواره می تواند به این دلیل سفارش من را انجام ندهد.


۱۹. من آگاهم که جهت ثبت سفارش ریفاند در سایت تهران پی پال ، لازم است ابتدا مستندات مبنی بر واریز وجه ریفاند به حساب تهران پی پال که شامل زمان و مبلغ دقیق و … می‌باشد را ثبت نمایم و در غیر این صورت، نمی‌توانم وجه مورد نظر را دریافت کنم. (رسیدی که در آن به طور حدودی و غیر دقیق قید شده باشد تا چند روز کاری آینده ریفاند انجام می‌گیرد، قابل قبول نیست) همچنین در صورتی که سایت تهران پی پال اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است،

من متعهد به پذیرش اعلام تهران پرداخت بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می‌نمایم و می‌پذیرم که منظور از قیمت روز دلار، قیمت دلار در روز (تاریخ میلادی) دریافت مبلغ ریفاند شده در کارت یا اکانت مربوطه بر اساس اعلام و تایید ما و نه تاریخ درج شده در رسید شما یا اعلام طرف ریفاند کننده، می‌باشد و این قیمت مبنای محاسبات مربوط به ریفاند می باشد. همچنین تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می‌پذیرم که تهران پی پال مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت، من متعهد می‌شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پیگیری نمایم.


۲۰. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد تهران پی پال یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط تهران پی پال ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط تهران پی پال به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.


۲۱. من می دانم و می‌پذیرم که همه محاسبات و تعاملات حسابداری و مالی من با تهران پرداخت مطابق قوانین موضوعه کشور، فقط به ریال می باشد. در نتیجه من می دانم و می پذیرم که اعتبار دلاری تخصیص داده شده به من در سایت تهران پی پال ، فقط جنبه علی الحساب و غیر قطعی دارد و صرفاً برای سادگی در فرآیند دریافت خدمات تهران پی پال به صورت موقت و محدود و تا زمان انجام سفارش هایم، به حساب کاربری من در این سایت تخصیص داده شده است. در نتیجه در صورتی که به درخواست من و یا به هر دلیلی لازم باشد معادل ریالی مانده اعتبار دلاری حساب کاربریم، به حساب بانکی من واریز شود، مبنای محاسبه، مبلغ ریالی واریز شده توسط من می باشد و نه قیمت روز دلار. همچنین من می دانم و می پذیرم که در مواردی که میزان اعتبار دلاری من کمتر از زمان واریز ریالی توسط اینجانب باشد، مبنای محاسبه مبلغ بازپرداخت، معادل ریالی اعتبار من به قیمت دلار در زمان افزایش اعتبار در سایت می باشد و نه قیمت دلار در زمان بازپرداخت ریال توسط تهران پی پال. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با تهران پی پال داشته باشد را از خود سلب می نمایم.


۲۲. اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است. چنانچه به موجب این بند مشکل یا تاخیری در انجام سفارش من بروز نماید تهران پی پال هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.


۲۳. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .


۲۴. هزینه انجام سفارش با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام سفارش به علاوه ۴ درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد ۴ درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل تهران پی پال می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت ارزی موسسه تهران پی پال کسر می شود. از آنجا که این کارمزد مربوط به تهران پی پال نیست، من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.


۲۵. تهران پی پال فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال رسید برای هر پرداخت انجام شده می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل رسید و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت ۷۲ ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت فایل رسید پی گیری ننمایم، این امر به منزله تایید دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، تهران پی پال هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل رسید پرداخت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان از آن برعهده نخواهد داشت .


۲۶. اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پی پال برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، تهران پی پال هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.


۲۷. جدول زمانی سایت تهران پی پال که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، در انتهای هر صفحه ثبت سفارش و قبل از فرم اطلاعات آن سفارش به طور مجزا قرار داده شده است. من میدانم و می‌پذیرم که تهران پی پال می‌تواند بدون اطلاع قبلی من بسته به شرایط، جدول ساعت کاری و انجام سفارش‌ها را به‌روز‌رسانی کند و مبنای مدت زمان انجام یک سفارش همواره آخرین بازه زمانی ذکر شده در این جدول می‌باشد حتی اگر به روزرسانی جدول بازه زمانی، پس از زمان ثبت سفارش من انجام شده باشد.


۲۸. ثبت سفارش در سایت تهران پی پال فقط برای اتباع ایرانی مجاز می‌باشد؛ بنابراین من می‌دانم و قبول دارم که اگر جزو اتباع خارجی (فاقد کد ملی و کارت ملی کشور ایران) محسوب ‌‌شوم، لازم است پیش از ثبت سفارش و پرداخت ریالی در سایت تهران پی پال ، مراتب را به اطلاع تهران پی پال برسانم. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات و مشکلات احتمالی بر عهده اینجانب خواهد بود.


۲۹. من تعهد می‌نمایم که پیش از هر گونه اقدام خودم یا طرف مقابلم که منجر به ریفاند مبلغ پرداخت شده بابت سفارشم توسط تهران پی پال شود، مراتب را به اطلاع تهران پرداخت برسانم تا در صورتی که مشکل یا محدودیتی در ارتباط با کارت یا اکانتی که پرداخت با آن انجام شده است وجود دارد، توسط تهران پی پال به اطلاع بنده برسد و به این ترتیب روش مناسبی برای ریفاند تعیین و مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه مسئولیت هر گونه تبعات ریفاند بدون هماهنگی با تهران پرداخت توسط اینجانب، به طور کامل بر عهده من بوده و تهران پرداخت در این رابطه مسئولیتی نخواهد داشت.