پاسخ به سئوالات متداول کاربران

تهران پی پای کلیه خدمات ارزی آنلاین پی پال را با توجه به قوانین جاری کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از ریز خدمات می توانید به صفحه در باره ما مراجعه کنید.

ساعات کاری هر روزه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب میباشد و سفارشات دراین بازه زمانی حداکثر در ۲ ساعت انجام میشود.

تهران پی پال دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که به راحتی میتوان اصالت این نماد را استعلام گرفت.

در صورتی که سفارش در سایت تهران پی پال پرداخت نشده باشد میتوانید با تماس با شماره تهران پی پال سفارش خود را لغو کرده و وجه شما حداکثر تا ۴۸ ساعت پرداخت میشود.

در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی تهران پی پال ریفاند شود، ظرف مدت زمان اعلام شده در قوانین و مقررات صفحه سفارش مورد نظر خود، پس از ثبت سفارش اولیه فرصت دارم که درخواست ریفاند خود را در سایت تهران پی پال ثبت نمایم تا در صورت کامل بودن مدارک مربوطه و پس از کسر ۵ درصد کارمزد برای مبالغ زیر ۱۰۰۰ دلار، ۴% برای مبالغ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار و ۳% برای مبالغ ۱۵۰۰ دلار به بالا، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده به قیمت دلار سایت تهران پرداخت در روز ریفاند به حساب من واریز شود.

مزیت استفاده از حساب پی پال: خرید آنلاین و پرداخت هزینه در تمام سایت های خارجی از رزرو هتل خارجی ، خرید بلیط هواپیما ، ثبت نام در آزمون های بین المللی ، خرید محصولات از سایت های معتبر، انتقال وجه به حساب افراد با پی پل و دریافت درآمد ارزی و …. قابل انجام می باشد.

به دلیل تحریم های مالی آمریکا علیه ایران، امکان افتتاح حساب پی پال از ایران وجود ندارد. ولی در صورتی که مقیم خارج از کشور می باشید می توانید از خدمات پی پال استفاده کنید.

بله، شما به راحتی می‌توانید در هر نقطه از جهان به حساب پی پال فرد دیگری به صورت شخصی و تجاری انتقال وجه دهید.